Sık Sorulan Sorular

Toplam verimli çalışma saati 80.000 saattir. Verim %90 a düşmektedir. Max çalışma saati 120.000 saattir. Verim %40 a kadar düşmektedir. (Düzenli bakımların yapılması durumundaki çalışma koşullarıdır.)

4000 saat veya 6 ayda bir hafif bakım uzaktan sistem kontrolleri ve müşteri personeli ile kaçak kontrolleri yapılır. 8000 saat veya yılda bir ağır bakım fiziksel olarak RePG personeli tarafından yapılır.

Garanti kapsamında bedelsiz, garanti sonrası bakım anlaşması yapılması durumunda kullanıcı hataları hariç tüm değişimler bedelsiz yapılmaktadır. Bakım anlaşması ile bedelsiz parça değişimi maksimum 10 yıl yapılır. 10 yıl sonunda parça bedelleri faturalandırılarak yapılır. Organik akışkan değişimi bu kapsam dahilindedir.

RePG Enerji tarafından üretilen özel pompa kullanılmaktadır.

Sistem kontrol altyapısı olarak Rs 485 Modbus TCP kullanılmaktadır. Modül kendi üretimimizdir.

Su soğutmalı (makine içi eşanjörlü, radyatör veya soğutma kulesi hariç) ve 25kW ve altı hava soğutmalı , su soğutmalı ve hybrid sistemler (hava ve su soğutmalı)  üst üste montaj yapılabilir. Bunun dışındaki modüller soğutma sistemi boyutları sebebi ile üst üste montaj yapılamamaktadır.

Makine kapasitesine göre 8-12 hafta teslim süresi ve 1-4 hafta devreye alma süresi bulunmaktadır.

Minimum 60°C maksimum 120 °C ile sınırlı. 2022 yılı 3.çeyrekte 120°C üzeri ürünler piyasaya sürülecektir. Özel imalat olacaktır. 

Gelişmeler ve Ürünlerimizle İlgili Bizden Haber Almak İçin e-Bültene Abone Olun.